Reference

Katka je sice mladá, ale již velmi zkušená fotografka. Při každém focení probíhá velmi přátelská, ale také zároveň profesionální atmosféra. S jejími fotografiemi jsem vždy spokojena a ve výsledné fázi mám plno krásných fotek. Její přístup hodnotím velmi pozitivně, nebojí se nových výzev a vždy dokáže odborně poradit.

Zdeňka Kellerová

S Kačkou spolupracujeme už pár let.  Převážně spolu řešíme grafické podklady pro klientské weby a já i mí klienti vždy žasneme, co se jí podaří vymyslet. Momentálně se těšíme, až ji budeme celý den ničit focením naší svatby. Zatím vše co fotila bylo skvělé a vždy se při focení nasmějeme.

Toman Petr

Milá fotografko Katko, jsme moc rádi, že jsi byla s námi v náš velký den a že jsi to byla právě Ty, kdo nám to vše tak krásně zdokumentoval. Ty fotky jsou mistrovská díla. S hrdostí budeme všem oznamovat, kdo je jejich autorem. Jsi Fotograf s velkým F. Ještě jednou moc děkujeme.

Beat + Honza

Pozorovat fotografku Katku při práci je zážitek. Fotografování s ní vždy proběhlo na výbornou. Velká ochotata, vstřícnost, trpělivost a profesionalita jsou důvody, proč se stala naší hlavní favoritkou v případě kteréhokoliv focení. S fotografiemi jsme byli my i naše okolí velice spokojeni a určitě tuto talentovanou fotografku VŘELE DOPORUČUJEME!

Renata Komárková

Vysoká profesionalita spolu s velmi přátelským přístupem, to je Kateřina Skupieňová, všem můžu jen doporučit.

Milan Kamenišťák

Focení s Kate bylo na vysoké úrovni. Velmi pozitivně hodnotím profesionální přístup, přátelskou a pohodovou atmosféru při samotném fotografování. Focení jsem si užil a s výslednými fotografiemi jsem velmi spokojen, udělaly mi radost.

Marek Izaiáš

V článku „Marketing festival se stěhuje. Hurá??!“ byla použita má fotografie – pohled z haldy Ema. Odkaz na článek.

Raynet.cz

Focení s Katkou byla zábava a super zážitek. Velice hodná, přátelská a profesionální. Přijela za námi na Vysočinu nafotit nám náš krásný den a zároveň nám i chvilku pohlídala našeho prcka. Všem doporučuji, fotky krásné a rychle dodané. Moc děkujeme  (reference i na fb: Fotokate)

Petrana + Josef

Poprvé jsme se s Katkou viděly až před radnicí, ale měla jsem pocit, jako by nás fotila nějaká kamarádka. Co se týče spokojenosti, tak ta je veliká. Fotky jsou moc hezké – měla jsem strach, jak budu vypadat, protože když mi svítí slunce do obličeje, tak se hrozně šklebím, ale Katka to vždycky vychytala, že to vypadá dobře. Když to shrnu, tak veliká spokojenost. Děkujeme 🙂

Petra + Robert

Jsme moc rádi, že jsme si na náš den vybrali jako fotografku Katku. I přesto, že se většinou objektivu vyhýbáme, svatební focení pro nás probíhalo v pohodě, oba jsme se cítili přirozeně a Katka dokázala úžasně zachytit ty nejkrásnější okamžiky. Děkujeme!

Jana + Filip

Děkujeme za rychlé zpracování fotek a dodržení termínu doručení 🙂 
I když nejsem fotogenický člověk, jsem velmi překvapená z výsledku. Samozřejmě mile překvapena!!!  Dokonce není poznat, že během venkovního focení jemně pršelo. Děkujeme za Tvůj přístup a jsme rádi, že jsme si vybrali Tebe!

Martina + Honza

S výběrem fotografky Katky k zachycení krásných chvil svatebního dne jsme byli moc spokojeni! Domluva byla dobrá, dokonce s předstihem navštívila místo konání hostiny a vybrala hezké prostředí k focení. Fotky vyšly moc dobře – ty upravené vypadají opravdu nádherně. Děkujeme!
 

Barča + Dominik

Moc se nám líbila komunikace s Vámi a zároveň jsme velmi potěšeni, že místa k focení na Ostravici jste měla promyšlené, takže jsme nemuseli nic hledat 🙂 Velmi děkujeme za krásné fotky a za rychlost dodání fotek. Velmi rádi Vás doporučíme dále.
 

Petra + Jakub

Skvělá fotografka, kterou lze jen doporučit. Z fotek jsme byli nadšeni a jsme moc rádi, že jsme si pro zvěčnění naší malé svatby vybrali právě ji. Focení s ní nás bavilo a já upřímně doufám, že se s Katkou nevidíme naposledy. Mockrát děkujeme.

Radim & Market

Se slečnou Katkou jsme byli moc spokojeni. Přizpůsobila se potřebám našeho malého syna, vše proběhlo, jak mělo a bylo dohodnuto. Fotky jsou moc hezké. Doporučuji ☺️

Andrea + Radim

Děkujeme ti, že si díky fotkám můžeme připomenout nádherný zážitek z našeho svatebního dne. Počasí sice nebylo příliš optimální, ale i tak výsledné fotky jsou krásné. A hlavně super cena za balíček, který obsahuje fotky, fotoknihu a fotovideo. Jsme moc spokojeni a budeme tě určitě doporučovat. A těšíme se na další spolupráci 🙂

Katka + Michal

Milá a profesionální fotografka, děkujeme za krásné fotky, jsou skvělé! Dáváme 5 z 5ti hvězdiček!

Zuzka + Martin

Chtěli bychom poděkovat Katce za profesionální přístup a ochotu pří celodenním focení. Nafotila nám opravdu krásné svatební fotky. Vřele doporučujeme a ještě jednou děkujeme 🙂

Verča + Honza

Milá Katko, díky, díky, díky. Fotky jsou úžasné. Jste naprostá kouzelnice.
I přesto, že na párové focení zbylo málo času, vytvořila jste neskutečné fotky.
Jsme opravdu moc rádi, že jste nafotila naši svatbu a všude Vás budeme doporučovat.
 
Helča + Tomáš

S manželem jsme nadšení. Katka nám fotila svatbu a odvedla skvělou práci. Fotografie zachycují spoustu štěstí a lásky, jsou krásné. Opravdu nádherné vzpomínky na celý život, ke kterým se budeme rádi vracet.
Moc děkujeme a budeme se těšit na další případnou spolupráci.
Lenka a Lukáš

Jsme moc rádi, že s námi náš velký den trávila právě Katka. Fotky jsou krásné a přirozené, bez strnulého pózování, cítíme z nich kouzlo okamžiku. Sama Kačka je moc milá, umělecká duše, se kterou byla radost pracovat. Přejeme moc úspěchů do budoucna.

Eva + Jakub

Děkujeme za fotky a video. Úplně si mě rozbrečela, jsou opravdu nádherné:-*

Děkuji jsi skvělá.

Vendy + Honza

Jsme velmi rádi, že jsme si pro naši svatbu vybrali právě Vás. Skvěle jste zachytila všechny důležité momenty i atmosféru  během našeho svatebního dne a nenechala jste si nic ujít. Potěšilo nás, že focení bylo velmi příjemné s přátelskou atmosférou už od příprav a ocenili jsme profesionální průběh celého foceni. Jste velmi milá a profesionální fotografka. Chceme Vám poděkovat za Váši práci, krásné fotky, a přejeme Vám hodně dalších úspěchů! 

Irina + Ondra

Moc děkujeme za krásné svatební fotečky. Focení bylo úžasné a velmi jsme si to užili, přátelský přístup a profesionalita. Doufáme, že se nevidíme naposledy 🙂

Kristýna + Marek

Focení s Katkou probíhalo ve velmi přátelské atmosféře, cítili jsme se velmi dobře a bez napětí, že se musíme usmívat do foťáku. Po celou dobu svatby jsme měli pocit, že Katka je tam jako náš host, se kterým se známe léta, a ne jen jako fotografka. Katku vřele doporučujeme, protože náš veliký den zvěčnila úžasně 🙂

Nikola + Zdeněk

Kateřina Skupieňová

fotografování – grafika – malování

Napište mi

11 + 1 =

Pin It on Pinterest

Share This