Reference

Chci Vám jen napsat, ze jste skvělá. Opravdu jsme měli velké štěstí, ze se nám kdysi na facebooku ukázala reklama na Vaše foceni a tehdy jsem si řekla, že by nebylo špatné mít hezké fotky. To jsem ještě nevěděla, že ty fotky od Vás nejsou hezké, ale nádherné a přímo podle představ. Doufám, že budete fotit i nadále a budeme k Vám moci docházet, třeba se všemi dětmi 🙂

Kašovi

Katka je sice mladá, ale již velmi zkušená fotografka. Při každém focení probíhá velmi přátelská, ale také zároveň profesionální atmosféra. S jejími fotografiemi jsem vždy spokojena a ve výsledné fázi mám plno krásných fotek. Její přístup hodnotím velmi pozitivně, nebojí se nových výzev a vždy dokáže odborně poradit.

Zdeňka

S manželem jsme nadšení. Katka nám fotila svatbu a odvedla skvělou práci. Fotografie zachycují spoustu štěstí a lásky, jsou krásné. Opravdu nádherné vzpomínky na celý život, ke kterým se budeme rádi vracet.
Moc děkujeme a budeme se těšit na další případnou spolupráci.
Lenka a Lukáš

Poprvé jsme se s Katkou viděly až před radnicí, ale měla jsem pocit, jako by nás fotila nějaká kamarádka. Co se týče spokojenosti, tak ta je veliká. Fotky jsou moc hezké – měla jsem strach, jak budu vypadat, protože když mi svítí slunce do obličeje, tak se hrozně šklebím, ale Katka to vždycky vychytala, že to vypadá dobře. Když to shrnu, tak veliká spokojenost. Děkujeme 🙂

Petra + Robert

Milá a profesionální fotografka, děkujeme za krásné fotky, jsou skvělé! Dáváme 5 z 5ti hvězdiček!

Zuzka + Martin

Moc děkujeme za krásné svatební fotečky. Focení bylo úžasné a velmi jsme si to užili, přátelský přístup a profesionalita. Doufáme, že se nevidíme naposledy 🙂

Kristýna + Marek

Moc se nám líbila komunikace s Vámi a zároveň jsme velmi potěšeni, že místa k focení na Ostravici jste měla promyšlené, takže jsme nemuseli nic hledat 🙂 Velmi děkujeme za krásné fotky a za rychlost dodání fotek. Velmi rádi Vás doporučíme dále.
 

Petra + Jakub

Paní fotografka je velmi příjemná, přátelská, usměvavá a svou práci dělá profesionálně. Fotky jsou opravdu nádherné. Moc paní fotografce děkujeme, a pokud se příště rozhodneme pro nějaké focení, tak bez váhání oslovíme paní fotografku Katku.
 
Lenka + Lukáš

S manželem jsme se shodli, že lepší fotografku jsme si vybrat nemohli. Katka je mladá, příjemná a plná elánu. Máme od ni na památku plno krásných snímků které jsou hezké a hlavně přirozené. Tímto ji chceme také moc poděkovat. 
 
 
Adriana + Jenda

S fotografkou Katkou jsme byli nadmíru spokojeni. Má velmi milé vystupování, je s ní pohodová dohoda a ve všem nám vyšla vstříc.  Fotila nám venkovní svatební obřad a následně oslavu. Stíhala zachytit všechno možné a to ve vysoké kvalitě. Při focení byla nápomocná (byly cítit zkušenosti).  Zároveň i dokázala splynout s davem a vůbec jsme neměli pocit „cizího člověka“. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě Katku pro zachycení našeho dne.
 
 
 
Terka + Kuba

S Kačkou spolupracujeme už pár let.  Převážně spolu řešíme grafické podklady pro klientské weby a já i mí klienti vždy žasneme, co se jí podaří vymyslet. Momentálně se těšíme, až ji budeme celý den ničit focením naší svatby. Zatím vše co fotila bylo skvělé a vždy se při focení nasmějeme.

Toman Petr

Focení s Kate bylo na vysoké úrovni. Velmi pozitivně hodnotím profesionální přístup, přátelskou a pohodovou atmosféru při samotném fotografování. Focení jsem si užil a s výslednými fotografiemi jsem velmi spokojen, udělaly mi radost.

Marek

Focení s Katkou byla zábava a super zážitek. Velice hodná, přátelská a profesionální. Přijela za námi na Vysočinu nafotit nám náš krásný den a zároveň nám i chvilku pohlídala našeho prcka. Všem doporučuji, fotky krásné a rychle dodané. Moc děkujeme  (reference i na fb: Fotokate)

Petrana + Josef

Děkujeme ti, že si díky fotkám můžeme připomenout nádherný zážitek z našeho svatebního dne. Počasí sice nebylo příliš optimální, ale i tak výsledné fotky jsou krásné. A hlavně super cena za balíček, který obsahuje fotky, fotoknihu a fotovideo. Jsme moc spokojeni a budeme tě určitě doporučovat. A těšíme se na další spolupráci 🙂

Katka + Michal

Jsme velmi rádi, že jsme si pro naši svatbu vybrali právě Vás. Skvěle jste zachytila všechny důležité momenty i atmosféru  během našeho svatebního dne a nenechala jste si nic ujít. Potěšilo nás, že focení bylo velmi příjemné s přátelskou atmosférou už od příprav a ocenili jsme profesionální průběh celého foceni. Jste velmi milá a profesionální fotografka. Chceme Vám poděkovat za Váši práci, krásné fotky, a přejeme Vám hodně dalších úspěchů! 

Irina + Ondra

S výběrem fotografky Katky k zachycení krásných chvil svatebního dne jsme byli moc spokojeni! Domluva byla dobrá, dokonce s předstihem navštívila místo konání hostiny a vybrala hezké prostředí k focení. Fotky vyšly moc dobře – ty upravené vypadají opravdu nádherně. Děkujeme!
 

Barča + Dominik

Moc děkujeme za krásné fotky, spolupráce s Vámi byla příjemná a jsme rádi, že jste nám zrovna Vy fotila náš svatební den. Hodně štěstí do budoucna 🙂
 
Lucie + Jan

Jsem moc ráda, že jsem si na focení naší svatby vybrala právě Vás. Byla jste velice milá, skvěle se s vámi komunikuje a spolupracuje. A hlavně fotografie jsou krásné. 
Ještě jednou moc děkuji.
 
Terka + Tomáš

S Katkou jsme byli moc spokojeni, je velmi milá. Focení probíhalo úplně bez problémů. Fotky jsou moc pěkné 🙂 
 

 

 
Aneta + Radek

Milá fotografko Katko, jsme moc rádi, že jsi byla s námi v náš velký den a že jsi to byla právě Ty, kdo nám to vše tak krásně zdokumentoval. Ty fotky jsou mistrovská díla. S hrdostí budeme všem oznamovat, kdo je jejich autorem. Jsi Fotograf s velkým F. Ještě jednou moc děkujeme.

Beat + Honza

V článku „Marketing festival se stěhuje. Hurá??!“ byla použita má fotografie – pohled z haldy Ema. Odkaz na článek.

Raynet.cz

Se slečnou Katkou jsme byli moc spokojeni. Přizpůsobila se potřebám našeho malého syna, vše proběhlo, jak mělo a bylo dohodnuto. Fotky jsou moc hezké. Doporučuji ☺️

Andrea + Radim

Děkujeme za fotky a video. Úplně si mě rozbrečela, jsou opravdu nádherné:-*

Děkuji jsi skvělá.

Vendy + Honza

Děkujeme za rychlé zpracování fotek a dodržení termínu doručení 🙂 
I když nejsem fotogenický člověk, jsem velmi překvapená z výsledku. Samozřejmě mile překvapena!!!  Dokonce není poznat, že během venkovního focení jemně pršelo. Děkujeme za Tvůj přístup a jsme rádi, že jsme si vybrali Tebe!

Martina + Honza

Milá Katko, díky, díky, díky. Fotky jsou úžasné. Jste naprostá kouzelnice.
I přesto, že na párové focení zbylo málo času, vytvořila jste neskutečné fotky.
Jsme opravdu moc rádi, že jste nafotila naši svatbu a všude Vás budeme doporučovat.
 
Helča + Tomáš

Celé fotografování našeho dne se dá popsat jako neuvěřitelně profesionální, a zároveň velmi lidské. Paní fotografka zcela zapadla do svatební atmosféry a fotky vyšly podle našich představ. Určitě jsme velmi spokojeni a doufáme, že se s paní fotografkou ještě potkáme u focení jiných životních událostí.  
 
Lucie + Adam

S prací paní fotografky jsme nadmíru spokojení. Její přístup je velice profesionální a přitom přátelský. Určitě jsme se s ní neviděli naposled a stoprocentně její služby zase v brzké době využijeme 🙂

 

 
Tereza + Lukáš

Byli jsme s Vámi moc spokojeni, jste velmi milá a sympatická a dobře se s Vámi spolupracuje. Na všem jsme se v pořádku dohodli, vše probíhalo dobře a důležité je, že Vám nechybí smysl pro humor. Fotografie jste nám dodala v domluveném termínu, jsme s nimi moc spokojeni a určitě Vás doporučíme 🙂

 

 
Kristy + Honza

Pozorovat fotografku Katku při práci je zážitek. Fotografování s ní vždy proběhlo na výbornou. Velká ochotata, vstřícnost, trpělivost a profesionalita jsou důvody, proč se stala naší hlavní favoritkou v případě kteréhokoliv focení. S fotografiemi jsme byli my i naše okolí velice spokojeni a určitě tuto talentovanou fotografku VŘELE DOPORUČUJEME!

Renata

Skvělá fotografka, kterou lze jen doporučit. Z fotek jsme byli nadšeni a jsme moc rádi, že jsme si pro zvěčnění naší malé svatby vybrali právě ji. Focení s ní nás bavilo a já upřímně doufám, že se s Katkou nevidíme naposledy. Mockrát děkujeme.

Radim & Market

Jsme moc rádi, že s námi náš velký den trávila právě Katka. Fotky jsou krásné a přirozené, bez strnulého pózování, cítíme z nich kouzlo okamžiku. Sama Kačka je moc milá, umělecká duše, se kterou byla radost pracovat. Přejeme moc úspěchů do budoucna.

Eva + Jakub

Jsme moc rádi, že jsme si na náš den vybrali jako fotografku Katku. I přesto, že se většinou objektivu vyhýbáme, svatební focení pro nás probíhalo v pohodě, oba jsme se cítili přirozeně a Katka dokázala úžasně zachytit ty nejkrásnější okamžiky. Děkujeme!

Jana + Filip

Chtěli bychom poděkovat Katce za profesionální přístup a ochotu pří celodenním focení. Nafotila nám opravdu krásné svatební fotky. Vřele doporučujeme a ještě jednou děkujeme 🙂

Verča + Honza

Focení s Katkou probíhalo ve velmi přátelské atmosféře, cítili jsme se velmi dobře a bez napětí, že se musíme usmívat do foťáku. Po celou dobu svatby jsme měli pocit, že Katka je tam jako náš host, se kterým se známe léta, a ne jen jako fotografka. Katku vřele doporučujeme, protože náš veliký den zvěčnila úžasně 🙂

Nikola + Zdeněk

Shánění fotografa na svatbu byl pro nás dosti oříšek. Vůbec jsem se v tom neorientovala, neměla žádné kontakty ani reference a z webových stránek toho taky laik moc nepozná, protože každý fotograf má hezké fotky, nebo je aspoň umí hezky prezentovat. Ale Vaše prezentace mi přišla hrozně sympatická, ani nevím proč a proto jsem Vás nějak asi intuitivně oslovila. (U mě je to však vždy kámen úrazu, protože já jsem spíš živoucí příklad fungování Murphyho zákonů v praxi, takže jsem čekala, co se kde pokazí ?) Ale už po informativní schůzce jsem věděla, že to byla dobrá volba. Spolupráce s Vámi vynikající, vůbec jsme skoro o Vás na svatbě nevěděli a přitom máme zachyceno i to, co už si teď vůbec nepamatuji. Fotky jsou krásné, rychlost dodání, co víc si přát. Moc Vám za vše děkujeme.

 

 

Eva + Janek

S Katkou jsme byli velmi spokojeni, domluva byla perfektní, nic nebyl problém. Nabízené služby byly na vysoké úrovni. Děkujeme za vzpomínkové fotky a rádi Katku doporučíme ostatním.
 
Markéta + Vít

Chtěli bychom poděkovat paní Katce za úžasnou atmosféru ,kterou jsme u focení měli. Fotky jsou úžasný, vše proběhlo bez problémů a bylo vše parádní. Ještě jednou mnohokrát děkujeme a patří jí veliké DÍKY , protože mi zachránila svatbu je to profesionální člověk jak má být a jsem velice ráda že nám fotila náš úžasný den a zvěčnila nám ho na vždy. Děkujeme!
 
Petra + Tomáš

Kateřina Skupieňová

fotografování – grafika – malování

Napište mi

Pin It on Pinterest

Share This