Reference

Katka je sice mladá, ale již velmi zkušená fotografka. Při každém focení probíhá velmi přátelská, ale také zároveň profesionální atmosféra. S jejími fotografiemi jsem vždy spokojena a ve výsledné fázi mám plno krásných fotek. Její přístup hodnotím velmi pozitivně, nebojí se nových výzev a vždy dokáže odborně poradit.

Zdeňka Kellerová

S Kačkou spolupracujeme už pár let.  Převážně spolu řešíme grafické podklady pro klientské weby a já i mí klienti vždy žasneme, co se jí podaří vymyslet. Momentálně se těšíme, až ji budeme celý den ničit focením naší svatby. Zatím vše co fotila bylo skvělé a vždy se při focení nasmějeme.

Toman Petr

Milá fotografko Katko, jsme moc rádi, že jsi byla s námi v náš velký den a že jsi to byla právě Ty, kdo nám to vše tak krásně zdokumentoval. Ty fotky jsou mistrovská díla. S hrdostí budeme všem oznamovat, kdo je jejich autorem. Jsi Fotograf s velkým F. Ještě jednou moc děkujeme.

Beat + Honza

Pozorovat fotografku Katku při práci je zážitek. Fotografování s ní vždy proběhlo na výbornou. Velká ochotata, vstřícnost, trpělivost a profesionalita jsou důvody, proč se stala naší hlavní favoritkou v případě kteréhokoliv focení. S fotografiemi jsme byli my i naše okolí velice spokojeni a určitě tuto talentovanou fotografku VŘELE DOPORUČUJEME!

Renata Komárková

Vysoká profesionalita spolu s velmi přátelským přístupem, to je Kateřina Skupieňová, všem můžu jen doporučit.

Milan Kamenišťák

Focení s Kate bylo na vysoké úrovni. Velmi pozitivně hodnotím profesionální přístup, přátelskou a pohodovou atmosféru při samotném fotografování. Focení jsem si užil a s výslednými fotografiemi jsem velmi spokojen, udělaly mi radost.

Marek Izaiáš

V článku „Marketing festival se stěhuje. Hurá??!“ byla použita má fotografie – pohled z haldy Ema. Odkaz na článek.

Raynet.cz

Skvělá fotografka, kterou lze jen doporučit. Z fotek jsme byli nadšeni a jsme moc rádi, že jsme si pro zvěčnění naší malé svatby vybrali právě ji. Focení s ní nás bavilo a já upřímně doufám, že se s Katkou nevidíme naposledy. Mockrát děkujeme.

Radim & Market

S manželem jsme nadšení. Katka nám fotila svatbu a odvedla skvělou práci. Fotografie zachycují spoustu štěstí a lásky, jsou krásné. Opravdu nádherné vzpomínky na celý život, ke kterým se budeme rádi vracet.
Moc děkujeme a budeme se těšit na další případnou spolupráci.
Lenka a Lukáš

Kateřina Skupieňová

fotografování – grafika – malování

Napište mi

3 + 13 =

Pin It on Pinterest

Share This